I niech mi jeszcze ktoś powie, że to nie jest bolszewik (na dodatek bardzo bogaty, w odróżnieniu od większości współplemieńców).Wiecie czym się różni kapitalizm od socjalizmu? Kapitalizm (bardzo zły system, ale nikt nie wymyślił lepszego) daje możliwość bogacenia się, a bogaci ciągną za sobą do góry biednych, w konsekwencji wszyscy się bogacą.

Socjalizm (każdemu wg potrzeb, od każdego wg możliwości) prowadzi do tego, że biedni ciągną w dół bogatych i w konsekwencji wszyscy są biedni. Dzisiaj przy władzy są narodowi-socjaliści.

Gęby pełne nacjonalistycznych frazesów i retoryka neobolszewicka- oskubać bogatych, w tym przede wszystkim tych, którzy całe życie się uczą i ciężką pracują (kułacy) i muszą oddać tym. którym nie chciało się chcieć (proletariat). Biada Tobie Polsko.

P.S. „mam wrażenie ze ten pan ma zespół Delbrücka. Zgodnie z wykładnią psychiatrii jest to patologiczna zdolność do wprowadzania innych osób w błąd, kłamania, przeinaczania faktów, opowiadania zmyślonych historii przy jednoczesnym stawianiu własnej osoby w bardzo dobrym świetle. ..Czy tacy ludzie mają odpowiadać za nasz kraj???”

Uwaga, matematycy i ekonomiści z socjalistycznym zadęciem: niech nikt nie mówi, kto zna choćby tabliczkę mnożenia, że przy podatku liniowym wszyscy płacą po równo:10% od 5000 zł = 500 zł10% 0d 50 000 zł= 5 000 zł

Szanowni geniusze matematyki, czy 500 zł = 5000 zł?Gratuluję nowego odkrycia w dziedzinie matematyki i ekonomii.

P.S.II Teraz ponoć przed każdym wjazdem na autostradę będzie stał rzeczoznawca, i w zależności od wartości auta będzie naliczał burżujom wyższe opłaty autostradowe.