Cześć, Polsko! Jestem m…a!

Cześć, Polsko! Jestem m…a! (kropki uzupełnić wg uznania).Czy fundamentem nowej Polski mają być kanalie? Za mocne słowo? Nieprawda. Trzeba używać mocnych słów, żeby pokazywać niegodziwość i podłość, żeby uświadamiać zagrożenie. Język musi być adekwatny do sytuacji. Musi być zrozumiały dla suwerena. Dziwny kraj, w którym poparcie rządu rośnie wprost proporcjonalnie do kolejnych łajdactw, afer, złodziejstwa, kłamstwa i niegodziwości…

Władza przyciąga śmieci, które dla własnych korzyści chcą płynąć z nurtem. PiS je wyławia, korumpuje i przy ich pomocy wzmacnia fundamenty swojej władzy.

O dziwo suwerenowi to odpowiada i fundamenty zbudowane ze śmieci póki co, są coraz solidniejsze. Paradoks? Nie, historia zna takie przypadki. To, że później to się skończyło tragedią, i dom budowany na fundamentach ze śmieci się zawalił, a to już inna sprawa. Koszty były ogromne. Zanim nastał koniec, kanalie łupiły kraj na potęgę.

Nic nie trwa wiecznie. I ta władza się skończy. Na dziś kanalie trzeba stygmatyzować, potępiać, obejmować powszechnym i totalnym ostracyzmem. A kiedy władza się zmieni, rozliczyć i postawić przed obliczem temidy, a piętno hańby powinno towarzyszyć kanalii do końca życia. Inaczej biada Ci Polsko.

—————————

Co czeka ten umęczony naród, skoro los Polski wisi na głosie 1-2 kanalii? Ile zapłaci władza, żeby tej władzy nie oddać za wszelką cenę. Za jaką cenę? Za ile?

——-

I mam prośbę do tych, którzy uważają, że przesadzam w mocnych słowach, i do tych, którzy będą nadal podawać rękę kanaliom, proszę mnie wykreślić z grona znajomych.

https://wyborcza.pl/7,82983,27627552,po-naszych-artykulach-posel-mejza-zlozyl-w-koncu.html?fbclid=IwAR0sc2oxne4P2s33M8ZkFF1i7GCT_JHD1kjceE3QJz5Bz_X_2CvAJI1LxqY