Gdyby ta informacja się potwierdziła, to oznaczałoby prawdziwe polityczne trzęsienie ziemi i totalny koniec PiS. Nie wyobrażam sobie tego, żeby jakikolwiek demokratyczny kraj, a tym bardziej Unijny, chciałby mieć cokolwiek wspólnego z krajem, w którym rząd po cichu, łamiąc prawo, kupuje najpotężniejszą na świecie broń cybernetyczną służącą do walki z terrorystami, i używa jej do walki nie tylko z opozycją demokratyczną, ale używa jej przeciwko państwowej instytucji kontrolnej NIK.
I nie ma tu znaczenia to, kto stoi na czele instytucji kontrolnej. Sam fakt inwigilacji instytucji, która ma w swoim dna funkcje kontrolne, wobec rządu również, powinien wysadzić w powietrze ten rząd, a ludzie za to odpowiedzialni powinni trafić do kryminału na długie lata.
Myślę, że najbliższe tygodnie będą bardzo ciekawe.
Niestety spełnia się klątwa: „Obyś żył w ciekawych czasach”.
I co? Było przesadą nazwanie PiS Zorganizowaną Grupą Przestępczą?
Przypomnijcie sobie za co został skazany Jaruzelski? Nie za decyzje, a za przynależność do nieformalnej grupy trzymającej władzą zwanej WRON.
A co z Kaczyńskim?
Trzeba przygotować będzie wniosek o delegalizację PiS.

PS A póki co, w senacie został wygłoszony apel o odkupienie słynnej stoczniowej stępki (została wystawiona na sprzedaż na złom), która ma posłużyć do postawienia pomnika „Polski w ruinie wg PiS”, który ma na wieki być symbolem nieudolności, niegospodarności, upadku moralnego i zgnilizny PiS.
https://wiadomosci.wp.pl/rmf-fm-6-tysiecy-atakow…