„Psucie Państwa aż do szpiku, czyli nadzwyczajna kasta PiS”

Demokracja, to rządy większości przy poszanowaniu praw mniejszości. My w Polsce mamy pseudodemokrację, czyli rządy współczesnych neobolszewików.

Bolsze, znaczy więcej, czyli cała władza w ręce PiS. I nie chodzi o to, żeby dzielić się władzą z przegranymi z innej opcji politycznej. 51% Polaków tak zdecydowało (nie wstyd Wam?), ale pozostaje jeszcze te 49% (dzisiaj ok. 75%). W państwie PiS nie ma miejsca na innych, oprócz swoich, wiernych i posłusznych żołnierzy partii, tępo wykonujących polecenia płynące z Nowogrodzkiej. Czy ktoś o zdrowych zmysłach wyobraża sobie to, że PiSowski, partyjny nominat, będzie bronił obywateli przed państwem zawłaszczonym przez PiS?

Kaczyński zniszczył Państwo. Wielu, wielu lat trzeba będzie, żeby je odbudować. Ten antyPolak betonuje układ, który będzie bardzo trudno rozbić. Za dużo interesów, posad, kasy- to jest ta dojna zmiana. Nie mamy Trybunału Konstytucyjnego, nie mamy wolnych sądów, nie mamy wolnych mediów publicznych, czyli naszych, utrzymywanych z naszych podatków i abonamentów. Wszystko co było do zagarnięcia neobolszewicy zagarnęli. Skutecznie Kaczyński wprowadza w życie zasadę, albo jesteś z partią, albo jesteś nikim (kiedyś byłoby – albo jesteś z partią ,a albo giń). „Niezależni” w pojęciu Kaczyńskiego to: Pawłowicz, Piotrowicz, Przyłębska…. cała armie Biernych, Miernych ale Wiernych. Aż strach pomyśleć, co będzie, jeśli co współcześni bolszewicy za 3 lata nie daj Boże utrzymają się przy władzy, a jeśli Polacy jednak się ockną i odsuną bolszewików od władzy, ile pracy trzeba wykonać, żeby przywrócić demokratyczny ład, żeby znów wrócić do zachodniej cywilizacji i Europy.

Rzecznik Praw Obywatelskich powinien bezdyskusyjnie być osobą bezpartyjną i bezstronną. Powinien stać po stronie obywatela, który w starciu z machiną państwa jest zazwyczaj bez szans. Wawrzyk, PiSowski aparatczyk, poseł wierny partii, który głosował sam na siebie wraz z partią, będzie bronił Polaków przed Państwem PiS? Żart. Drwina Kaczyńskiego z Narodu. Wybór Rzecznika Praw Obywatelskich pokazuje jaki jest Kaczyński, zachłanny, bezwzględny, cyniczny rządny władzy, do której gotów jest iść po trupach. Rzecznik obywateli, ma reprezentować obywateli w starciu z opresyjnym państwem. Partyjny rzecznik, będzie reprezentował partię i interesy najjaśniejszego przywódcy, a nie obywateli.

Bezczelność tych PiSowskich neobolszewików jest niewyobrażalna. Nie ma granicy, której by nie przekroczyli w zawłaszczaniu Państwa. Wawrzyk (poseł i polityk PiS głosujący sam na siebie) będzie reprezentował interesy obywateli, tak jak Konstytucji i Obywateli broni Pawłowicz, Piotrowicz czy Przyłębska.

Niezależna, bezpartyjna kandydatka na RPO ma poparcie ponad 1000 organizacji społecznych zajmujących się sprawami ludzi. Ta kandydatka trzeci raz przegrała, tym razem z kandydatem, który ma poparcie jednego, ale najpotężniejszego dzisiaj człowieka w Polsce, sfrustrowanego, zgorzkniałego, złośliwego, mściwego, nienawidzącego ludzi, barona z Nowogrodzkiej. I tak sobie myślę, dlaczego Polska została ukarana narodzinami akurat w tym kraju, dwóch bliźniaków, którzy jeszcze będąc dziećmi, ukradli Księżyc? Teraz dokonuje się kradzież Polski, kradzież naszych marzeń o wolnej, niepodległej, demokratycznej, silnej Polsce wszystkich Polaków. Barbarzyńscy.