WOŚP połączył Polaków, no PRAWIE wszystkich.
Gdyby tak zjednoczeni poszliby Polacy do wyborów, Kaczyński już musiałby pakować walizki i kupować bilet na San Escobar.
Wczoraj było po raz XXX wielkie święto. Polacy potrafili pokazać jedność, szacunek, zaufanie, wiarę… wszystko co najlepsze w naszym Narodzie. Szkoda, że to tylko w jeden dzień.
Ale dzisiaj już szara rzeczywistość. Uświadamiamy sobie, że ten nasz codzienny świat nie jest taki kolorowy. Każdego dnia na nas wylewa się to polityczne szambo. Hektolitry. Tego się już nie da zliczyć. Wszyscy przesiąkamy tym szambem.

Święczkowski przed odpowiedzialnością uciekający do Trybunału Konstytucyjnego? Może jeszcze Ziobro? I tak tam już jest „niezłe” towarzystwo.

Nowy Polski nieŁad dobija Polaków w tym małe i średnie firmy, a tu masz: prezent dla Obajtka. Kilkanaście milionów na koncie wójta z Pcimia i jeszcze w prezencie od Jarosława ulga na remont Obajtkowego pałacu, zresztą remontowanego za publiczne pieniądze z grantów. Podatek dla właścicieli pałaców nawet do zera. A ty, Polaczku Szaraczku, ile podatku płacić będziesz? Ten prezent dla Obajtka od Kaczyńskiego nazywany jest ulgą Pałacyk Plus. A nie powinno się zmienić nazwy na Szambo Plus?

Słowo Pegasus w ostatnich tygodniach odmieniane było przez wszystkie przypadki. Ale inwigilacja to jedno, a wypłacenie ok. 7-8 mln zł bez przetargu dla firmy z SBeckimi korzeniami jak się ma do nienawiści Kaczyńskiego do bohaterów czasów minionych?

Pandemia zabiła już w Polsce ponad 100 000 ludzi bezpośrednio i drugie tyle, pośrednio. Służba zdrowia leży na czterech łapach. Blisko milion Polaków przebywa na kwarantannie, a najjaśniejszy przywódca, pełniący jednocześnie funkcję wicepremiera do spraw bezpieczeństwa (śmiać się czy płakać?) bawi się w w Lexy.
Za narażanie Polaków na utratę życia i zdrowia, za niedopełnienie obowiązków, powinien być Trybunał, ale nie Stanu, ale raczej ten Haski.