Nawet już tego nie chce mi się komentować. Przekręty władzy już tak spowszechniały, że już nikogo nie ruszają, a na pewno nie suwerena.

500 zł wyciągane co miesiąc ze ściany załatwia temat. Przekręty, złodziejstwo, afery, kłamstwa idą już w tysiące. Tylko z TVP tego się suweren nie dowie. Totalne ogłupienie narodu („ciemnego ludu”- Kurski). Ale ważne, że świnki Glapińskiego mają się dobrze. Taki mamy klimat. A tak na poważnie: rzygać się chce, patrząc na tego cynicznego, obleśnego PiSowskiego nominata, z sitwy Zakonu Porozumienia Centrum, od decyzji którego zależy zasobność portfeli 38 milionowego Narodu. Najważniejsze, że jego portfel ma się dobrze.

„Dziwnym zbiegiem okoliczności, w tym samym czasie, w którym Glapiński nabył nieruchomość, Lasy Państwowe za zgodą ministra środowiska, podjęły inicjatywę budowy drogi pożarowej przebiegającej nieopodal domu Glapińskiego. I tak niebawem do posiadłości Glapińskiego będzie prowadzić nowa droga i jak zapewnia dyrekcja LP, będzie to droga wewnętrzna i nie będzie udostępniona dla ruchu publicznego. Czyli prywatna droga za podatników pieniądze.”

„Jeśli chcesz, by lud prosty darzył cię miłością, zabieraj mu po cichu a rozdawaj głośno!”