Polacy to dumny Naród zamieszkujący piękny kraj, leżący na płaskiej ziemi, podpieranej przez 4 ogromne słonie.

Mało mnie obchodzą wszystkie teorie spiskowe mówiące o tym, że np. poprzez szczepionki kosmici wszczepiają chipy, żeby nas kontrolować. Mnie interesują fakty tzw. „dokonane”. W Polsce w z powodu pandemii umiera niemal najwięcej ludzi na świecie w przeliczeniu na jednego mieszkańca. I chodzi tu o zgony związane bezpośrednio z Covidem i pośrednio (zgony tzw. nadmiarowe), ze względu na niewydolność służby zdrowia i kompletną porażkę kompetencyjną rządu.

Za tę klęskę i kapitulację przed Covidem, za te tysiące niepotrzebnych śmierci i ludzkich tragedii, odpowiada rząd. Koniec kropka. To rząd rządzi i podejmuje decyzje, które tak naprawdę zapadają na Nowogrodzkiej.

Kaczyński, bezpieczny w swojej sterylnej twierdzy, otoczony lekarzami, obrał strategię Łukaszenki, który z kolei wzoruje się na Stalinie, który głosił, że „jedna śmierć to tragedia, milion śmierci, to tylko statystyka”.

Wg tej doktryny, najważniejsze jest utrzymanie władzy, a nadmiarowa śmierć np. 5% społeczeństwa, i to jeszcze najmniej przydatnego (najczęściej umierają ludzie starsi, pobierający emerytury), to koszt warty poniesienia. Np. 5% niepotrzebnych zgonów to dużo czy mało? Jeśli nas i naszych bliskich nie ma w tych procentach, to mało. Przecież zostaje 95% suwerena i wyborcy. I tym się właśnie różni cywilizacja zachodu, od cywilizacji wschodniej, że ta pierwsza walczy o zapobieżenie śmierci 0,1% swojego społeczeństwa (np. Austria), w odróżnieniu od tej drugiej, bliskiej Kaczyńskiemu, dla której 100 czy 200 tysięcy nadmiarowych, niepotrzebnych śmierci nie stanowi problemu, byle tylko utrzymać się przy władzy.

I jeszcze raz: za brak decyzji, za brak działań, za lockdowny i brak lockdownów, za ten cały chaos, z którym dzisiaj mamy do czynienia w naszym pięknym kraju, za to cale zło odpowiada rząd i najjaśniejszy przywódca z Nowogrodzkiej. Koniec, kropka.

Uwaga: do fanatyków: nie rozstrzygam o metodzie postępowania w sytuacji kryzysowej, z jaką bez wątpienia mamy dzisiaj do czynienia. Chce tylko uświadomić nieświadomym, że za zdrowie Polaków odpowiada rząd, który dysponuje naszymi pieniędzmi i wszystkimi narzędziami niezbędnymi do walki z kryzysami.

https://www.poradnikzdrowie.pl/…/the-lancet-o-pandemii…Przejdź do Centrum informacji na temat COVID-19, aby zapoznać się z zasobami na temat szczepionek.Uzyskaj informacje o szczepionkach

505505384 komentarze112 udostępnieńLubię to!KomentarzUdostępnij