Wg najnowszego sondażu Polsatu, PiSowi wzrosło o 2%.

Hej, PiSowcy! Hej PiSowscy fanatycy o moralności Kalego, to dla was ten tekst.Ile jest warta wasza wiara i honor?

Kiedy ktoś z opozycji zrobił dotąd mało znaczący błąd w oświadczeniu majątkowym, była jazda bez trzymanki. Prokuratura, CBA i wszystkie służby razem wzięte. Media narodowe jechały po delikwencie ile wlezie, kreując go na złodzieja i oszusta. Prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz, przez taką nagonkę stracił życie. TVP biegało za nim nawet do toalety. A dzisiaj? Mamy gwiazdę lubuską, zadufanego w sobie cwaniaczka i bęcwała bez wykształcenia.

Mejza przechwala się, że wyrósł na gwiazdę polityki jako chłopak z podkrośnieńskiej wsi, który jeszcze rok temu miał majątek bliski ZERU, a dzisiaj dzięki polityce jest milionerem. Ta wschodząca gwiazda polskiej polityki, jako pierwszy w historii parlamentarzysta odmawia złożenia zeznania majątkowego.

„Nie mam waszego płaszcza i co mi zrobicie?” Bareja. Ten 30 letni polityk z podkrośnieńskiej wsi kpi z 38 mln Polaków. Wie, że ten jeden głos jest wart władzę PiS. Polityczny gówniarz rozgrywa partię życia. Więc służby zamiast zabrać się za gnojka, kryją go. I co na to towarzysze PiSowcy?

W państwie PiS są równi i równiejsi. Ten głos jest potrzebny Kaczyńskiemu, więc poszły precz wszelkie zasady moralne i prawne. PiS to partia hipokrytów. Kaczyński z Jojo Brudzńskim krzyczeli: komuniści i złodzieje. A wy kim jesteście? Neobelszewicy i złodzieje!

Mam nadzieję, że tłum wam to wykrzyczy w oczy. Ta banda traktuje Polskę jak swój prywatno-partyjny folwark. Cwaniaczek z rozdmuchanym do granic możliwości ego, kpi i drwi z Polaków.

Teraz do Kościółka, pomodlić się za odpuszczenie grzechów, potem tylko wystarczy pocałować w pierścień prezesa na Nowogrodzkiej, i można żyć w tym kraju wielkich możliwości dla młodych (polityków na usługach PiS). Jak nisko jeszcze możesz upaść Polsko?

„Cześć Polsko!Jestem Mejza!

Jestem prawdziwą twarzą PiS”.

Mejza na Prezydenta Polski.

https://wyborcza.pl/7,82983,27492935,czesc-polsko-jestem…